AKTUÁLNĚ - Místní akční plán vzdělávání ORP Hodonín

Tisk
PDF

22. veletrh vzdělávání v Hodoníně

Desítky středních škol se představují na 22. ročníku veletrhu vzdělávání v hodonínském kulturním domě. Veletrh zahájila ředitelka pořádájícího Střediska služeb školám v Hodoníně PaedDr. Magda Sudková, spolupořadatelem je Úřad práce Hodonín. Od 3. do 4. 10. 2018 se mohou žáci základních škol seznámit s pestrou škálou oborů a vzdělávacích programů.

veletrh9

Fotogalerie zde

Tisk
PDF

Pozvánka na besedu do hodonínské knihovny

beseda

Tisk
PDF

Pozvánka na Předmětový kabinet Jazyk a jazyková komunikace

pozvanka pk jazyk

Tisk
PDF

Pozvánka na Předmětový kabinet Polytechnické vzdělávání

pozvanka pk polytechnicke vzd

Tisk
PDF

Pozvánka na Předmětový kabinet Matematika a její aplikace

pozvanka pk matematika

Tisk
PDF

Pozvánka na Předmětový kabinet Předškolní vzdělávání a 1. stupeň základního vzdělávání

pozvanka pk predskolni vzd  1. st. zakl.vzd

Tisk
PDF

MAP II - Workshop na téma rovných příležitostí

První uskutečněnou aktivitou v rámci realizace projektu MAP II byl workshop „Zvyšování připravenosti škol na vzdělávání žáků s potřebou podpůrných opatření", který se uskutečnil ve středu 26. 9. 2018 na Regionálním centru v Hodoníně. Účastníci pod odborným vedením koučky PaedDr. Miluše Těthalové řešili formou balintovské metody problémy spojené s inkluzí, zejména jak pracovat s žáky se speciálními vzdělávacími potřebami a poruchami ADHD. Výstupem byl pak akční plán řešení konkrétního problému s žákem. Ve druhé části proběhla analýza sítě podpůrných služeb v území ORP Hodonín, které jsou školami využívány. Na závěr byla představena pracovní skupina pro rovné příležitosti a její složení, které bylo doplněno o zájemce z řad účastníků tohoto workshopu.

ws rpc

Fotogalerie zde

Tisk
PDF

Pozvánka na workshop na téma rovné příležitosti

Realizační tým MAP zve všechny ředitele, učitele, zřizovatele, odborníky ve vzdělávání, rodiče a širokou veřejnost na workshop na téma Zvyšování připravenosti škol na vzdělávání žáků s potřebou podpůrných opatření, který se koná ve středu 26. 9. 2018 od 14 hodin na Regionálním centru v Hodoníně. Workshop povede koučka Miluše Těthalová formou baalintovské skupiny. Vaše přihlášky posílejte do středy 12 hodin na mail Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

pozvanka workshop map

Tisk
PDF

Schůzka Realizačního týmu MAP II

První schůzka realizačního týmu projektu Místní akční plán vzdělávání v ORP Hodonín II se uskutečnila v úterý 20. 6. 2018. Realizace projektu započala již 1. 6. 2018. Na schůzce realizační tým řešil úkoly, které nás čekají v nejbližších měsících. Je to obsazení Řídícího výboru zástupci jednotlivých organizací, obsazení všech sedmi pracovních skupin a uspořádání workshopu na téma rovných příležitostí.

schzka rt1

Tisk
PDF

Závěrečné setkání aktérů projektu MAP

Závěrečné setkání aktérů ve vzdělávání na území ORP Hodonín bylo zakončením a zároveň také poděkováním všem zapojeným subjektům, školám a pedagogům v projektu Místní akční plán na území ORP Hodonín. Na setkání byli přítomni také členové Řídícího výboru. Na programu bylo shrnutí výstupů a výsledků celého projektu, Řídící výbor následně schválil Zprávu o průběhu spolupráce a Závěrečnou sebehodnotící zprávu. Projekt byl vyhodnocen jako úspěšný. Ještě jednou díky všem, kdo se na realizaci celého projektu podíleli.

Prezentace

Finální dokument MAP

zaver map3

Další fotky zde

IROP CZ RO B C RGB

zdaplogoleader lista